O mnie

Katarzyna Moryc Bajkowierszownia Bajkowierszyki

Cześć, mam na imię Kasia.

Bajkowierszownia jest moim autorskim projektem, rozwiniętym dzięki pasji, jaką jest pisanie bajek wierszem. Zwłaszcza bajek spersonalizowanych.

Po co piszę? Staram się w ten sposób dodać odrobinę koloru do szarej rzeczywistości dnia codziennego. Uwielbiam, gdy to, co napiszę, wywołuje pozytywne emocje u obdarowanych osób - śmiech, a czasem nawet łezkę wzruszenia.

Do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie i z wielką dbałością o szczegóły. Bajkowierszyki dla młodszych odbiorców przechodzą dodatkowo "szczegółową kontrolę jakości" w wykonaniu moich trzech synów. Można więc śmiało powiedzieć, że te bajki są testowane na dzieciach. ?

A prywatnie, jestem pracującą mamą szalonej trójki, żoną, autorką książek dla dzieci, w tym także książeczki dla dzieci i rodziców pod tytułem Bajkowierszyki dla młodej publiki, czyli o(d)powiadania na ważne pytania, a także wieli innych. Współpracuję także z większymi i mniejszymi firmami, pisząc dla nich i rysując.

Działam także jako copywriter. Nie ograniczam się wyłącznie do tekstów związanych z książkami i tworzeniem. Z przyjemnością piszę teksty z branży parentingowej, sporo o zdrowiu, odżywaniu się, ale nie są mi obce także instalacje elektryczne czy sanitarne, edukacja czy IT. A może potrzebujesz brand hero, lub pomocy przygotowaniu materiałów promocyjnych? Z tym też chętnie pomogę. Zerknij do mojego portfolio.


A po moje książki zapraszam do bajkowierszowniowej księgarni!