fbpx

referencje/opinie

referencje/opinie

Zobacz, co mówią o książeczkach ci, którzy już je zamówili

Iwona

mama Igorka i Kacperka

Igor wraz z Kacperkiem po przeczytaniu bajki byli zaskoczeni i zachwyceni! Co chwile pytali jak to jest możliwe, że są w książeczce! Książeczka jest cudowna! Pięknie wydana w twardej okładce! Znajdują się tam fajne grafiki oraz co najważniejsze zdjęcia chłopców 🙂

całą recenzję możecie znaleźć na blogu SzaroKolorowa

książka Kacper i Igorek

Darek

tata Janka

Bajkowierszyki to fantastyczny prezent dla Malucha! Niepowtarzalny, indywidualny, stworzony tak, żeby zaskoczyć, wywoływać cudowne emocje, zostać na długo z nami i być świetną pamiątką. Janek wraca do swojego opowiadania nieustannie, bo to on jest wyjątkowym bohaterem swojej książeczki - cudownie opowiedzianej przez Kasię!

8

Ewa

mama Wandy i Adelki

Zamówiłam u Kasi książeczkę dla mojej starszej córki - książeczkę o tym, co dzieje się w świecie małej dziewczynki kiedy nagle pojawia się w nim młodsza siostrzyczka. Książka cały czas jest w użyciu, i teraz młodsza dowiaduje się z niej jak rodziła się ich przyjaźń siostrzana ?

16

Paulina Wielądek

Ogromnie i z całego serca polecam Bajkowierszownię. Dzieło Kasi w postaci książki niespodzianki okazało się być wspaniałym prezentem ślubnym. Historia naszej miłości została wspaniale zrymowana i zilustrowana, czym wzbudziła zachwyt zarówno mojego męża, jak i gości obecnych na weselu. Emocje od łez wzruszenia po gromki śmiech pozostaną niezapomniane już na zawsze. Książka zajmuje w naszym domu specjalne miejsce. Polecam raz jeszcze.

111111

Justyna, Maciek, Adaś i Michaś

Indywidualne podejście i starania autorki sprawiają, ze książeczki są naprawdę wyjątkowe. U nas, ma szczególne miejsce wśród ulubionych bajek. Polecam wszystkim, ciekawe rymy i przygoda "szyta na miarę". Dziękujemy za miłą współpracę i ułatwienie wielu spraw za pomocą super książeczki:) pozdrawiamy

5
książeczkę lub zapytaj o szczegóły
książeczkę lub zapytaj o szczegóły